EMM Hakkında

EMM, 50’den fazla ülkede sektörünün önde gelen şirketleriyle üst düzeyde işbirliği yapmaktadır. EMM’in bu kadar büyümesi ve genişlemesindeki et etkili unsur, müşterilerine sınduğu “kazandıran” doğru taktiklerdir. Bugüne değin EMM’in farklı ülkelerde pazarlama ve satın alma bölümleriyle yaptığı çalışmalarda, medya yatırımlarında %20’lere varan iyileşmeler olduğu gözlenmiştir.

Medya denetimi ve değerlendirmesi, formüllerle olduğu kadar insanlarla da ilgilidir. Medya ortamında çeşitlenme ve parçalanma arttıkça, markalar daha detaylı incelemeye, desteğe ve bilgiye dayalı tavsiyeye ihtiyaç duyarlar. EMM, sürekli değişen ve gelişen medya ortamında, medya ajanslarınızın size en iyi çözümleri sunduklarının güvencesini sağlar.

EMM, yeni medyayı da geleneksel medya kadar titizlik ve detayla değerlendirebilmek için medya hizmetlerinin daha ileriye gitmesi gerektiğinin farkındadır.

EMM’in dünya çapındaki yüzden fazla uzmanı ve sahip olduğu uluslararası bakış açısı, gerek yerel ve gerekse uluslararası alanda “Etkin Medya Yönetimi” hizmetleri vermesini sağlamaktadır.

Birçok uluslararası şirket EMM’i tercih ediyor ve EMM’e güven duyuyor. Fırsat verin, size de EMM’in farkını gösterelim.

EMM Hakkında